Sahabet Giriş Adresi Yeniden Değişti mi?

Sahabet Giriş Adresi Yeniden Değişti mi?

Sahabet giriş adresi yeniden değişti mi? Evet bir kez daha adres değişimi yapılmıştır. Bir kez daha adres değişimi yapılmak zorunda kalınmıştır. Bunun gerekçeleri yazının devamında anlatılacaktır. Şimdilik ya da en azından yazının giriş aşamasında bilmeniz gereken, adres değişikliğinin zorunlu olarak gündeme geldiğidir.

Ancak site tamamen kapatılmıştır. Ancak site ya da şirket Türkiye pazarından çekilmemiştir. Adres değişikliği yapılmıştır, yeni giriş adresi ile hizmetler verilmeye çoktan başlanmıştır. Yaşanması muhtemel herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Sahabet Neden Sürekli Adres Değiştiriyor?

Sahabet neden sürekli adres değiştiriyor? Bunun yasal gerekçeleri ve hizmet gerekçeleri bulunmaktadır. Yasal gerekçelerine bakalım. Bildiğiniz gibi Sahabet sitesi, Better World isimli bir Limited Şirketi tarafından meydana getirilmiştir ve işletilmeye devam edilmektedir. Şirketin her türlü ticari faaliyetlerini Hollanda Antilleri üzerinden yürüttüğü görülmektedir.

Burada kayıtlıdır, kazançları üzerinden vergileri bu ülke üzerine vermektedir. Elinde bir yasal yetkisi bulunmaktadır. Yasal yetki yani lisans belgesinin Hollanda Antilleri oyun komisyonun üzerinden alındığı ve 80 48 numarasına sahip olduğu görülmektedir. Şirket ve yasal yetki belgesi Avrupa ülkelerinde ve uluslararası piyasada kabul edilmektedir ancak, Türk yasaları nedeniyle, Türkiye’de kabul edilmemektedir. Bu yüzden site kapatılmaktadır. Hizmet seçeneklerine baktığınızda ise, casino oyunları ve benzer tüm oyunlar ile karşılaşacaksınız.

Bütün oyunları para ile oynayabilirsiniz, bütün oyunlara para yatırabilir, para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Türkiye’deki yasalar bu tip oyunların para ile oynatılmasını yasaklamıştır. Online Sahabet hizmetlerinde bulunan oyunlar nedeni ile de sitenin tespit edildiğinde kapatıldığı görülecektir. Kapatılan site yeniden hizmet vermek için adresini değiştirmektedir.

Sahabet Adresini Kim Değiştiriyor?

Sahabet giriş adresi yeniden değişti mi? Bu konu hakkında da piyasada ya da internet ortamında farklı söylemlerin gündeme geldiği görülmektedir. Bazı şahıslar konu hakkında bilgi sahibi değildir. Olur olmaz, yalan yanlış bilgi paylaşımların yapıldığı görülmektedir. Bu sitenin adresini değiştiren sadece ve sadece Better World isimli Limited Şirketidir.

Yazı içeriğinde anlattığımız gibi Sahabet sitesini kuran ve işleten Limited Şirketidir. Bu şirket tarafından değiştirilir. Türkiye’de bir gerçek kişilik ya da Türkiye’de bir tüzel kişilik tarafından adres güncellemesi yapılmaz. Türkiye’de bulunan bir ortaklık, herhangi bir Türk ortak tarafından, herhangi bir sıradan şahıs tarafından yapılan bir işlem bulunmamaktadır.

Sahabet Sitesini Kim Kapatıyor?

Sahabet giriş adresi yeniden değişti mi? Sorusuna gerekçeler açısından cevap verilmiştir. Neden adres değişikliğinin yapıldığı anlatılmıştır. Peki Sahabet sitesini kim kapatıyor? Bu konuda da hatalı bilgiler ile hareket eden şahısların bulunduğu görülmektedir. Nedir bu hatalı bilgiler? Bazı şahıslar Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu tarafından böyle bir kararın verildiğini iddia etmektedir. Bu gerçek değildir. Sahabet olması gerektiği gibi, yasal prosedürlerde hareket eder.

Bazı şahıslar Better Word Limited Şirketi’nin bağlı olduğu ilgili ticari kurumlar tarafından karar verildiğini söylemektedir. Bu da doğru değildir. Şirket ticari anlamda olması gerektiği gibi hareket etmektedir. Sahabet sitesini kapatan sadece ve sadece, Türkiye’de yetkilendirilmiş kurumdur. Türkiye’de yetkilendirilmiş kurum, bilgi teknolojileri iletişim kurumu olarak karşınıza çıkacaktır.

Sahabet Adresi Nasıl Değişiyor?

Sahabet adresi nasıl değişiyor? Sistemli bir çalışmadan bahsedilmektedir. Orijinal Sahabet ismi her zaman korunmaktadır. Önüne ya da arkasına ekleme, ilave yapılmamaktadır. Orijinal olan resmi uzantı yani .com uzantısı korunmaktadır. Değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece rakamlarda bir güncelleme yapılmaktadır. Sahabet12 son güncellemeyi işaret etmektedir.

Sahabet Yeni Adresini Nasıl Duyuruyor?

Sahabet giriş adresi yeniden değişti mi? Evet yeni bir değişim yaşamak zorunda kalmıştır. Yukarıda bahsedilen gerekçeler ile bu uygulama tekrarlanmıştır. Peki yeni bir adres belirlendiğinde, Sahabet yeni adresini nasıl duyuruyor? Adresler sosyal medya hesabı üzerinden duyurulmaktadır. Sahabet Twitter ile Sahabet Facebook ile Sahabet Instagram ile resmi ve yeni giriş adresinin duyurulduğu görülecektir. Ayrıca müşteri hizmetleri üye olanlara bildirim göndermektedir.

Müşteri hizmetleri hesap açmış olan herkese, elektronik posta aracılığı ile yeni giriş adresini gönderir. Müşteri hizmetleri hesap açmış, SMS iptal işlemini yapmamış herkese, cep telefonlarına kısa mesaj aracılığı ile yeni giriş adresini gönderir. Bu uygulamalar anında yapılmaktadır. Birkaç dakika içerisinde sitenin yeni giriş adresi duyurulmaktadır. Kullanıcıların mağdur olması gibi bir durum söz konusu duruma asla gelmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir