Sahabet Havale Nasıl Yapılır?

Sahabet Havale Nasıl Yapılır?

Sahabet havale nasıl yapılır? Bu siteye havale ile para yatırma işlemini kişisel banka hesaplarınız üzerinden yapacaksınız. Havale işlemini yapabilmeniz için, adınıza ve soy adınıza kayıtlı bir hesabınızın bulunması gerekecektir. Bir başka şahsında, akrabanız ve soy isim benzerliği dahi olsa, üzerinden havale ile para yatırma işlemini yapamazsınız.

Kullanıcı adı ve soyadı ile banka hesap sahibinin adı ve soyadı aynı olmak zorundadır. Bu özellikleri sağlıyor iseniz, havale ile para yatırma işlemine başlayabilirsiniz. İki aşamalı hatta üç aşamalı bir işlemden meydana gelmektedir. Önce canlı destek ile görüşmelisiniz.

Sahabet Havalede Kullanılan Bankalar

Sahabet havale nasıl yapılır? Sorusunda ilk aşama, canlı destek ile görüşmeniz olacaktır. Canlı destek ile görüşmelisiniz. Sahabet havalede kullanılan bankalar yönünde bilgi almalısınız. Havale yöntemi üzerinden para yatırabilmeniz için, Sahabet sitesinin çalıştığı bankalarda sizin de bir hesabınızın bulunması gerekecektir.

Farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, bu durumda havale yerine EFT ile para yatırma işlemini yapacaksınız. Gerçi iki seçenek arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Tek fark isimdir, tek fark para yatırma zamanlarıdır. Havale yöntemi ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati boyunca para yatırma işlemini yapabilirsiniz. EFT yöntemi ile hafta içi para yatırma işlemini yapacaksınız.

EFT yöntemi ile mesai saatleri içerisinde para yatırma işlemini, 09:00 saati ile 16:30 saati arasında para yatırma işlemini yapacaksınız. Garanti Bankası, İş Bankası, Finans Bank, ING Bank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Halkbank gibi bankalar ile çalışmaktadır. Bu bankalarda bulunan hesaplarınız üzerinden havale, farklı bankalarda bulunan hesaplarınız üzerinden EFT ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Sahabet Banka Hesap Numaraları

Sahabet havale nasıl yapılır? Sorusunda canlı destek ile görüşmede elde edeceğiniz bilgiler bulunmaktadır. Havale ile yatırıma geçmeden önce, Sahabet canlı destek ile görüşün. Çalışılan banka bilgilerini alın. Bunun yanında Sahabet banka hesap numaraları hakkında bilgi talep edin.

Güncel banka hesap numaralarını alın, banka hesap numaralarını her havale yatırım işleminden önce almanız tavsiye edilecektir. Bir güncelleme yapılmış olabilir. Banka hesapları, hesap numaraları değiştirilmiş olabilir. Daha güvenli, sorunsuz, hızlı bir şekilde para yatırabilmek için, buna dikkat etmeniz gerekecektir.

Sahabet Havale İle Para Yatırma

Sahabet havale ile para yatırma işleminin ilk aşaması bahsedildiği gibi, banka ve hesap bilgilerinin alınmasıdır. Hemen arkasından diğer aşamaya geçilecektir. Önce aldığınız hesap numarasına, kişisel banka hesabınızdan para yatıracaksınız. Bu konuda mobil bankacılık, internet bankacılığı, banka şubeleri, ATM cihazları gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Açıklama bölümüne kullanıcı adı şeklinde bir bilgi de yazabilirsiniz. Parayı bankadan, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da ATM cihazlarından gönderin. Transfer işlemine ait dekontu alın.

Daha sonra Sahabet giriş işlemini gerçekleştirin. Sahabet giriş işlemleri gerçekleştirip, para yatır bölümüne geleceksiniz. Buradan banka transferi seçeneğini tercih edeceksiniz. Karşınıza para yatırma talep formu açılacaktır. Para yatırma tane formuna bankanızdan yaptığınız transfere ait bilgileri girin, doğruluğunu kontrol edin. Para yatırma talep formunu doğru olarak doldurmak sizin sorumluluğunuzda bulunmaktadır.

Doldurduktan sonra onay butonuna basmanız yeterlidir. Burada yatırmanız gereken en düşük para miktarının, 50 Türk Lirası olduğunu unutmayın. Havale ya da EFT ile para yatırmak istiyor iseniz, en az 50 Türk Lirası değerinde transfer yapmalısınız. Transfere onay verdikten sonra, para yaklaşık maksimum 5 dakika içerisinde hesapta görülecektir. Kullanıma hazır vaziyette gelecektir.

Sahabet Havale Yatırımından Kesinti Yapar mı?

Sahabet havale nasıl yapılır? Sorusu anlatılmıştır. Konu hakkında aydınlatıcı bilgiler sizlere verilmiş durumda bulunmaktadır. Peki Sahabet havale yatırımından kesinti yapar mı? Herhangi bir para yatırma yönteminden herhangi bir şekilde kesinti yapılması mümkün değildir. Havale ile para yatırmada kesinti yapılmaz, EFT ile para yatırmada kesinti yapılmaz, diğer yöntemler ile para yatırmadan kesinti yapılmaz. 100 Türk Lirası üzerinden sizlere bir örnek verelim.

Hesabınıza girdiniz, banka hesabınızda 100 Türk Lirası bulunduğunu gördünüz, 100 Türk Lirasını Sahabet sitesinin hesabına yatırmak için talimat verdiniz. Bu durumda banka havale masrafını, 100 Türk Lirası içerisinden keser, kalan parayı Sahabet sitesi hesabına gönderir. Sahabet sitesi hesabına paranın eksik geçtiğini görebilirsiniz. Bu durumda Sahabet sitesinin kesinti yapmadığını, bankanın kesinti yaptığını bilmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir