Sahabet Müşteri Hizmetleri

Sahabet Müşteri Hizmetleri

Sahabet müşteri hizmetleri sizlere yani kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş seçeneklerden meydana gelmektedir. Sahabet iletişim seçenekleri anlayışına bakıldığında, site tarafından tek taraflı tercih edilen iletişim seçeneklerini göreceksiniz.

Müşteriler, üyeler yani sizler tarafından ve aynı zamanda müşteri hizmetleri tarafından kullanılan seçenekler ile karşılaşacaksınız. Ortak noktaları nedir? Ortak noktaları her bölümün 7/24 saat boyunca paylaşımda olması, kullanımda olmasıdır. Her bölümde Türkçe dil seçeneğinin geçerli konumda bulunmasıdır.

Sahabet Elektronik Posta Adresleri

Sahabet müşteri hizmetleri anlayışında karşılaşacağınız ilk seçenek, Sahabet elektronik posta adresleri olacaktır. 5 farklı elektronik posta adresinin hazırlandığı görülmektedir. Görüşme yapmak istediğiniz ya da bilgi almak istediğiniz konuya göre, bu farklı elektronik posta adreslerini kullanmanız, Türkçe dil seçeneğinde her gün, her saat kullanmanız mümkündür. Herhangi bir konuda müşteri hizmetlerinden destek almak istiyor iseniz, [email protected] elektronik posta adresini kullanacaksınız.

Belge talepleri bilgi talepleri ve genel konular hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, [email protected] elektronik posta adresinin kullanacaksınız. Bayilik işlemleri ve ortaklık programı hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, [email protected] elektronik posta adresini kullanacaksınız. Herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirip, çözüm elde etmeyi düşünüyor iseniz, [email protected] elektronik posta adresini kullanacaksınız. Reklam hizmetleri ve pazarlama hizmetleri hakkında görüşme yapmak istiyor iseniz, [email protected] elektronik posta adresini kullanmanız gerekmektedir. Bir kez daha tekrarlayalım.

Bu elektronik posta adreslerini her gün ve günün her saatinde kullanabilirsiniz. Bütün elektronik posta adresleri ile iletişime geçme konusunda Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Müşteri hizmetleri gönderdiğiniz elektronik postalara mutlaka geri dönüş yapacaktır. Elektronik postalara geri dönüş süresinin, maksimum 60 dakika olduğu ifade edilmiştir. Bunun yanında şikayet içerikli bir elektronik posta gönderildiğinde, geri dönüş süresinin en fazla 24 saati olduğu da ifade edilmiş durumda bulunmaktadır.

Sahabet Canlı Destek

Sahabet canlı destek iletişim seçenekleri konusunda kullanabileceğiniz diğer bir uygulamayı işaret etmektedir. Aslında isminden de anlayacağınız gibi, müşteri hizmetleri temsilcisi ile canlı olarak görüşebileceğiniz bir bölüm anlamına gelmektedir. Ana ekranı açacaksınız. Ana ekranı açmak için Sahabet yeni giriş adresi Sahabet29 üzerinden hareket edebilirsiniz. Ana sayfayı açtığınızda, sağ alt köşeye doğru bakmalısınız. Burada kırmızı ve beyaz renklerin kullanıldığı, sohbet balonu şeklinde bir simge göreceksiniz. Üzerinden seçim işlemini yapın.

Destek ekibi şeklinde Türkçe yazılı bir pencere karşınıza çıkacaktır. Burada kullanıcı adı bölümünü doldurmanız zorunludur. Adınız, soyadınız bölümünü doldurmanız zorunludur. Elektronik posta adresi bölümünü doldurmanız zorunludur. Diğer sitelere göre farklı olarak işaretlemeniz gereken bir bölüm daha olduğu görülmektedir. Burada, bizi nereden duydunuz? Şeklinde bir soru sorulmuştur.

Forum siteleri, film siteleri, bloglar, sosyal medya hesapları gibi seçenekler bulunmaktadır. Bir tanesini işaretlemenizin zorunlu hale getirildiği görülmektedir. Hemen altta, kırmızı zemin üzerinde beyaz renkler ile ve Türkçe yazılmış görüşmeye başla şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapar iseniz, 30 saniye bekledikten sonra, müşteri hizmetleri temsilcisinin sohbet ortamında görüşmeye katıldığını göreceksiniz.

Sahabet SMS İle İletişim

Sahabet müşteri hizmetleri seçeneklerinde, site tarafından kullanılan bir uygulama daha bulunmaktadır. Bu uygulama Sahabet SMS ile iletişim olacak şekilde belirlenmiştir. Sadece müşteri hizmetleri tarafından kullanılmaktadır. Sahabet üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahısların, müşteri hizmetlerine SMS göndermesi yani kısa mesaj göndermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu uygulamaya yeni hesap açmış şahısların tamamı zorunlu olarak katılacaktır.

Üyelik başvuru formunda istenen kişisel bilgilerden bir tanesinin, cep telefon numarası olduğu görülmektedir. Cep telefon numarasını yazmadan, üyelik başvuru formunun tamamlanması ve müşteri hizmetlerine gönderilmesi mümkün değildir. Buna bağlı olacak şekilde, zorunlu olarak katılacağınız bir uygulamadır. Ancak zorunlu olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Site SMS aracılığı ile yeni giriş adresini gün içerisindeki karşılaşmaları, promosyonları, kampanyaları, finansal hareketleri, bahis oranlarını, oyunları sizlere tanıtacaktır.

İstediğiniz zaman rahatsızlık duyduğunuzu düşünüyor iseniz, SMS engelleme işlemini yapabilirsiniz. SMS engelleme işlemini yapabilmek için, yazı içeriğinde de belirtilmiş şekli ile Sahabet canlı destek bölümüne ulaşmanız yeterlidir. Karşınıza çıkacak olan müşteri hizmetleri temsilcisine, SMS iptal işlemini ya da SMS engelleme işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Talebiniz müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından alınır. Cep telefon numaranız, otomatik mesaj sistemi içerisinden silinir. Bir daha sizin başvurunuza istinaden, sizlere SMS gönderilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir