Sahabet102

Sahabet102

Sitenin elinde şartların oluşması ile birlikte, üyelik iptali yapma hakkı bulunmaktadır. Ancak Sahabet101 sitesi gerekli şartlar oluşmadan ve kullanıcılara bildirim yapmadan, bir kural dışında üyelik iptal işlemini yapmaz. Bu konular Türkçe dil seçeneğinde, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet102 ana sayfasının genel kural ve şartlar bölümünde anlatılmıştır. Sahabet giriş işlemini yapıp, okuyabilirsiniz. Bu yazının devamında, kısaca başlıklar halinde, üyelik iptal gerekçeleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Sahabet102 Üyeliği Neden İptal Eder?

Sahabet101 sitesinin üyelik iptalinde, tabii ki belirli gerekçeler bulunmaktadır. 18 yaşın altında iseniz, birden fazla hesap açmış iseniz, üyeliğiniz iptal olacaktır. Sizlere bildirim gönderilecek, ispatlayıcı nitelikte belgeler talep edilecektir. Bir başka şahsın hesap ya da kartları ile para yatırma çekme talimatı verilmesi konusunda ısrarlı davranır iseniz, yine bildirim yapılıp, belge talep edilir.

Neticesinde üyelik iptali gündeme gelir. Bahis kuralları dışına, oyun kuralları dışına, finansal kurallar dışına çıkar iseniz, ısrarlı bir şekilde bunları gündeme getirmeye çalışır, diğer üye haklarına saygısızlık gösterir iseniz, bildirim alır, kendinizi ispatlayacak bilgi belgeleri gönderirsiniz. Göndermez iseniz üyelik iptal işlemi gündeme gelir. Hesap açtıktan sonra, 30 ay süresince siteye giriş işlemini, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet102 ile yapmaz, para yatırmaz, kullanmaz iseniz, hiçbir şekilde site ile iletişime geçmez iseniz, bu durumda otomatik üyelik iptal işlemi gündeme gelir. Otomatik üyelik iptal işleminde bildirim yapılmasına gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir