Sahabet105

Sahabet105

Birçok yabancı oyun sitesinde, poker oyunları için verilen özel bir promosyon seçeneğini göremezsiniz. Ancak Sahabet104 sitesini tercih ettiğinizde ve poker oyunlarında yer almak istediğinizde, bu oyun için hazırlanmış özel promosyon seçeneğine sahip olacaksınız. Adres değiştirilmiş, Sahabet giriş probleminin yaşanması ile birlikte Türkiye için Sahabet yeni giriş adresi Sahabet105 belirlenmiştir. Ancak düzenlenen son promosyon kampanyasında bir değişim yapılmamıştır. Poker promosyonu, hala bu oyunu oynayan ya da oynamak isteyenlere verilmektedir.

Sahabet105 Poker Promosyonu Nedir?

Peki nedir bu poker promosyonu? Sahabet104 sitesi tarafından oyuna özel verilen promosyon nasıl alınır? Ne anlama gelir ve kullanılır? Sahabet yeni giriş adresi Sahabet105 ile hesabınıza para yatırabilir, poker lobisi bölümüne transfer edebilir ve poker oyun seçeneklerinde yer alabilir. Elbette bu oyun seçeneklerinde yer alabilmeniz için, masa komisyonu ödemek zorunda kalacaksınız. İşte poker promosyonu bu aşamada devreye girecek ve ödediğiniz masa komisyonunun belirli bir miktarı promosyon olarak sizlere geri verilecektir.

Bu miktar, ödenen masa komisyonu miktarının % 60 oranı olarak belirlenmiştir. Nerede ise ödediğiniz masa komisyonu miktarın tamamını promosyon olarak geri alacaksınız. İsterseniz nakit olarak çekebilirsiniz. İsterseniz almış olduğunuz poker promosyonu ile yeniden poker oyun masalarında yer alabilirsiniz. Yeniden poker oyun heyecanına ortak olup, kazanma şansını, poker oyunları ile kazanma şansını sürdürebilirsiniz. Bu özel promosyonu canlı destek hattı üzerinden talep etmeniz gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.