sahabet134

Sahabet134

Türkiye pazarındaki kullanıcılar Sahabet134 sitesinde yapacakları başvuru ile birlikte, kendilerine hesap açabilir. Bunun için Sahabet yeni giriş adresi Sahabet134 şeklindeki güncellemenin tercih edilmesi zorunludur. Sahabet giriş probleminden sonra adres bu şekilde güncellenmiştir. Peki isteyen herkes üye olabilir mi? Elbette şartları sağlayan herkes, üyelik başvurusunu gerçekleştirebilir. Şartlar yazının devamında anlatılmıştır.

Sahabet134 Kimler Üye Olabilir?

Sizlere kısaca Sahabet134 sitesinde kimlerin hesap açabileceğini anlatalım. Burada yazılan ifadeleri Sahabet yeni giriş adresi Sahabet134 ana sayfasında göreceğiniz Türkçe hazırlanmış kural ve şartlar bölümünden de okuyabilirsiniz. 18 yaşında olanlar, 18 yaşın üzerinde olanlar hesap açabilir. Verilecek isim, soy isim, iletişim, adres bilgileri üzerinden herkes sadece bir tane hesap açabilir. Daha önce üyelik iptal işlemi site tarafından yapılmış ise, bu tip şahısların yeniden hesap açması ya da başvuru yapması mümkün olmayacaktır. Bir tane hesap açan şahısların, yeniden bir tane hesap açması mümkün değildir.

Verilen ikametgah adresi ve kullanılacak ip adresi üzerinde yaşayan aile fertleri tarafından, sadece bir tane hesap açılacaktır. Farklı kişilikler olsa dahi, bu kural dahilinde birden fazla hesap açılması mümkün değildir. Bu şartları sağlayan herkes, hemen başvuru yapabilir. Bu şartları sağlayan herkes, bu sitede kendine göre hesap açabilir. Unutmayın, bu aşamada ve ilerleyen aşamalarda üyelik ücreti ile karşılaşmayacaksınız. Abonelik ücreti şeklinde bir ödeme göndermeyeceksiniz. Böyle bir talep sahte siteler tarafından gündeme getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir