sahabet135

Sahabet135

Tek bir şart bulunmaktadır. Sahabet135 sitesinde hesap açan, üye ol işlemini gerçekleştiren herkes, bedava promosyon alma hakkına da sahip olacaktır. Tabii ki böyle bir promosyonu elde edebilmek için, Sahabet giriş işlemini doğru ve güncel adresten yapmanız ve hesap meydana getirmeniz gerekecektir. Bedava promosyon sahibi olmak istiyor iseniz, hesap açmanız gereken adres, Sahabet yeni giriş adresi Sahabet135 olacaktır.

Sahabet135 Yeni Üyelere Bedava Promosyon Veriyor

İstisnasız bir şekilde Sahabet yeni üyelere bedava promosyon veriyor. Tek şart bulunmaktadır. Yeni hesap açılması ve tabii ki hesap açma işleminin ilk defa yapılması bunun için yani bedava promosyon alıp, bahis ve oyunları bedava oynayabilmek için, hesap açma aşamasında Sahabet yeni giriş adresi Sahabet şeklinde güncellemeyi kullanın. Kendinize bir hesap açacaksınız. Hesap açma işleminin tamamlanmasını bekleyeceksiniz. Onay almanız ile birlikte, hemen hesabınıza gelen aktivasyon linki aracılığı ile giriş yapacaksınız. Kullanıcı adı ve şifre bilginizi gireceksiniz.

Oluşturduğunuz kullanıcı adı yani profil ile sitenin açıldığını göreceksiniz. Bedava promosyon, 20 Türk Lirası değerindeki bedava promosyon elde edilmek isteniyor ise, canlı destek bölümü ile bir bağlantı sağlanacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme yapılacak ve bedava promosyon alınmak istendiği belirtilecektir. Buna istinaden ortalama 5 dakika gibi çok çok kısa bir süre içerisinde, 20 Türk Lirası değerindeki bedava promosyon hesabınıza tanımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir